קצת עלינו

הסיפור שלנו
התנהלות פיננסית מהווה אתגר עבור בעלי עסקים רבים ולכן יש להתייחס לנושא בכובד ראש. התנהלות פיננסית עסקית מהווה אתגר עבור בעלי העסקים הדורש מהם הבנה רבה בתחום הכלכלי תוך רכישת הכלים המתאימים ביותר אשר יבטיחו התנהלות תקינה לצורך מעקב אחר ההתנהלות הפיננסית בעסק. חברתנו הינה חברה מובילה בתחום שירותים פיננסים לחברות וארגונים. חברתנו מעניקה ליווי לחברות וארגונים מהשלב הראשון של גיוס מימון דרך ניהול כספים ועד בקרה ארגונית ובכך תורמת רבות להצלחת הארגון והחברה. המומחים בחברתנו מעניקים כלים איכותיים להתנהלות פיננסית לטווח הארוך.

אנשי מקצוע
חברתנו כוללת את אנשי המקצוע טובים ביותר בתחום הפיננסים המובילים בעלי עסקים רבים להצלחה פיננסית המבוססת על ידע וניסיון רב שנים. צוות המומחים שלנו צבר ניסיון רב במהלך השנים. ההיכרות עם גופי מימון וקרנות שונים מסייעת לצוות המומחים שלנו להתאים עבור קהל הלקוחות את הפתרון המתאים עבורם וכך להוביל אותם לדרך צלחה.  

תחומי האחריות שלנו
מימון וגיוס כספים: חברתנו מלווה את בעלי העסקים והארגונים השונים על מנת להרחיב את היקף הפעילות שלהם ולהוביל אותם למצב של הגדלת המחזור השנתי.  צוות המומחים שלנו מעניק כלים ממוקדים אשר מטרתם היא ייעול הליכים פיננסים כגון ניהול תזרים מזומנים ועד גיוס כספים לטובת רכישת עתידיות אשר יצעידו את החברה או הארגון קדימה.

 ניהול כספים בחברות סטארט-אפ: חברתנו אחראית על ניהול והובלה של חברות סטארט אפ להצלחה. חברתנו מעניקה ליווי לחברות סטארט אפ הכולל בין היתר בניית תקציבים ועד לווי שלבי הפיתוח השונים, פגישות מעקב ועוד.

 ייעוץ וליווי עולים חדשים: בין השירותים אותם אנו מעניקים ניתן למנות גם ייעוץ וליווי עבור עולים חדשים בכל הקשור להתנהלות מול רשויות המס החזרי מס לשכירים  עוד במסגרת הפעילות שלנו, אנו מעניקים שירות הכולל בדיקה של זכאות להחזר מס עבור ציבור השכירים.

התנהלות פיננסית נכונה דורשת התערבות של מומחים
התנהלות פיננסית נכונה מחייבת התערבות של אנשי מקצוע המתמחים בתחום. אם ברצונכם להצעיד את העסק שלכם קדימה אל מקום טוב יותר מבחינה כלכלית, המומחים שלנו ישמחו לקבוע אתכם פגישה.

הצוות שלנו

משה שטרית, מייסד

בעל ותק של מעל ל 30 שנה בתחום החשבונאות. שימש בעברו בתקידי כספים בכירים בחברות בניה ציבוריות. הקים בשנת 1989 את חברת משמר אשר בנתה לעצמה שם בתחום השירותים החשבונאיים. ליווה מאות עסקים לצמיחה ואף לחברות אשר הפכו לחברות ציבוריות

אושרי סיבוני, רואה חשבון

נמצא בתחום השירותים הפיננסיים כ 15 שנה, רו”ח וכלכלן בהשכלתו, שימש כחשב במספר חברות הייטק ומשמש כיום כמנהל כספים במספר חברות. עומד בראש המשרד בתל אביב..                           

שגיא עדני, רואה חשבון

בתחום ראיית חשבון החל משנת 2010, 3 שנים בתחום הביקורת החיצונית לחברות קטנות ובינוניות בין היתר שימש כמבקר חיצוני של חברות פרטיות ממגזרים שונים וכן של מספר חברות ורשויות ממשלתיות. בהמשך שימש כמנהל כספים של חברה גדולה בתחום הבידור והתרבות.
החל משנת 2013 שימש כמבקר פנים בחברות ממשלתיות, רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה.
החל משנת 2016 עוסק כרואה חשבון עצמאי וכיום מכהן כמנהל המשרד ברעננה.

מה הופך רעיון לעסק?

כיצד צריך לפעול? ולא פחות חשוב, לעיתים צריך לדעת כיצד לא לפעול, על מנת שרעיון יהפוך לעסק מצליח.

משמר פיננסים מביאה לכם את המדריך הראשון בסדרה:

10 טעויות נפוצות בפתיחת עסק וכיצד ניתן להימנע מהן.

יש לך שאלה?

יש לכם שאלה?

מלאו טופס קצר

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Scroll to Top
גלילה למעלה
WhatsApp דברו איתנו

שם, שם משפחה ותפקיד

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

תודה!

פרטיך הועברו לבדיקה וברגעים אלה נבדקת זכאותך
נציג יחזור אליך בהקדם עם הפרטים