ניתוח ויעוץ פיננסי

אם העסק שלכם לא כתמול שלשום ואתם חשים צורך בשינוי, הרי חשוב לפנות אל מומחים אשר יסייעו להבין את הבעיה ולמצוא את הפתרון הטוב והמקצועי ביותר. פנייה אל ייעוץ פיננסי מאפשרת לבעלי העסקים להציף את הבעיות השונות ולתכנן את העתיד.

למה הדבר דומה? ניתן להסיק מכך כי ניהול פיננסי דומה לעבודתו של פסיכולוג אשר בוחן את התנהלות האדם ומסייע לו לחזור למסלול. המומחים בתחום ניהול פיננסי תפקידם הוא לבחון את הבעיות ולהחזיר את העסק למסלול ההמראה שלו.

מה הנוסחה שלנו? שילוב עסקי ויכולת ניתוח נתונים

על מנת להצליח להחזיר את העסק למסלול ההמראה שלו גיבשנו נוסחה מנצחת והיא עובדת- שילוב של ניסיון עסקי כולל יכולת ניתוח נתונים בצורה מקיפה ביותר מביא לתוצאות אשר גורמות לעסק להתרומם.

בחינת הסביבה העסקית

עסק טוב ככל שיהיה נדרש להתאים את עצמו לסביבה עסקית משתנה. לכן, אנו בוחנים את מצב העניינים ומאתרים מגמות שונות שיכולות להשפיע על העסק עצמו הן מבחינת הרווחיות וגם בהקשר של סיכונים. אנו מאמינים שהכרת המציאות העסקית ומגמות השוק יכולים להוביל לנקיטת צעדים מקדימים והשגת יתרון ברור מול המתחרים.

מה כולל ניתוח הנתונים בעסק

על מנת לסייע לעסק יש לראות את התמונה הברורה באמצעות איסוף מידע מקיף של סך פעילות העסק לרבות בחינת דוחות כספיים, בחינת המגמות בעסק וכן איפיון חוזקות וחולשות תוך ניתוח המערך התפעולי וכמובן בחינת המבנה הארגוני. 

לאחר איסוף הנתונים חברתנו דואגת להפיק דוח מיוחד הכולל התייחסות לנקודות אשר יש לשפר על מנת לראות התקדמות במצבה של החברה. חשוב לנו להעניק ליווי צמוד לבעלי העסק ולכן אנו דואגים לעבור איתם ביחד על הנקודות השונות על מנת לצאת לפעולה.  ביחד אנו מגבשים תוכנית פעולה אשר עשויה לכלול בין היתר שינוי בהרכב של כוח אדם, שינוי במערך האשראי ועוד.

כיצד מתבצע חישוב הדוחות בעסק

 חישוב הדוחות בעסק מתבצע בהתאם לכללי החשבונאות ובהתאם להוראה אשר חלה על בעלי העסק. לצורך מילוי  הדוחות בצורה האופטימלית ביותר יש חשיבות עליונה להתוודע אל הפעילות של עסק.  הכרת הפעילות של העסק תוביל למילוי הדוחות בצורה הטובה ביותר במטרה להשיג את התוצאות המדויקות אשר יגרמו שביעות רצון לרשויות המס.

במסגרת ניתוח וייעוץ פיננסי אנו נבצע ניתוח של הדוחות הכספיים במטרה לבחון מגמות לאורך זמן על מנת לראות האם העסק מצוי במגמה של צמיחה או מגמה של ירידה ולהסיק את המסקנות הדרושות. ניתוח דוחות כספיים יש לבצע תוך התייחסות לעבר של העסק כאשר כל פיסת מידע מקבלת משמעות המאפשרת להבין את תמונת המצב של העסק. באמצעות  ניתוח הדוחות הכספיים אנו מנטרים את גורמי הסיכון השונים ומאפשרים לעסק לצמוח.

בשלב הבא יש לבחון את הסביבה העסקית

אין זה מספיק רק למלא את הדוחות בצורה טובה ומדויקת עבור רשויות המס, אלא יש לבחון את הסביבה העסקית במטרה לראות האם יש צורך בשינויים שונים.  במסגרת עבודתנו אנו מקפידים על בחינה מדוקדקת של הסביבה העסקית תוך הצעות ייעול שונות לשיפור הסביבה הן מבחינת הרווחים והן מבחינת סיכונים. האני מאמין שלנו כולל שילוב של הכרה בתוצאות העסקיות לצד בחינת צעדים מוגדרים מול קהל המתחרים על מנת לייצר בידול.

העסק שלכם משגשג? גם במקרה הזה יש צורך בקבלת ייעוץ פיננסי

לא מעט  בעלי עסקים אשר משגשגים נוטים להאמין כי להם זה לא יקרה והם לא יגיעו למצב של תקופה חלשה בעסק והיזקקות לסיוע מטעם מומחים בתחום הפיננסי. עם זאת, ראייה לאחור מלמדת כי לא מעט אנשי עסקים מצאו את עצמם במצב בו נזקקו לסיוע על מנת להמציא את עצמם מחדש. גם עסק מצליח אינו יכול לנוח על זרי הדפנה ועל הבעלים של העסק לפעול בדרכים שונות במטרה להוביל את העסק לשגשוג. כאן אנחנו נכנסים לתמונה באמצעות מתן ייעוץ פיננסי אשר יוביל את העסק לדרך חדשה.

מה הופך רעיון לעסק?

כיצד צריך לפעול? ולא פחות חשוב, לעיתים צריך לדעת כיצד לא לפעול, על מנת שרעיון יהפוך לעסק מצליח.

משמר פיננסים מביאה לכם את המדריך הראשון בסדרה:

10 טעויות נפוצות בפתיחת עסק וכיצד ניתן להימנע מהן.

יש לך שאלה?

יש לכם שאלה?

מלאו טופס קצר

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Scroll to Top
גלילה למעלה
WhatsApp דברו איתנו

תודה!

פרטיך הועברו לבדיקה וברגעים אלה נבדקת זכאותך
נציג יחזור אליך בהקדם עם הפרטים