ניהול כספים בחברות סטארט-אפ

בשעה טובה החלטתם לפתוח חברת סטארט אפ ויש לכם רעיון מבריק? עכשיו מה שנשאר זה ניהול החברה על כל ההיבטים השונים לרבות ניהול כספים. בדיוק בשביל זה אנו כאן כדי לעשות לכם סדר בתחום ניהול הכספים.

מדי שנה חברות סטארט אפ רבות קמות ונסגרות על רגע ניהול לא נכון של כספי החברה וכן צוות שאינו מנוסה בניהול התקציב של החברה. ניהול כספים נכון הופך את חברת הסטארט אפ לחברה מובילה על פני המתחרים שלה בשוק ולכן ראוי שהניהול יהיה בידיים הנכונות והמנוסות של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. מומחים מטעם חברתנו יוכלו לסייע לכם בהתנהלות כלכלית נכונה ואפשרות להזניק את החברה שלכם.

ניהול הכספים מבוסס על היכרות עם עולם הסטארט אפ וקהל היעד אליו פונה החברה במטרה למקסם את הניהול בדרך הטובה ביותר. האני מאמין שלנו הוא – ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ולכן נשאף לסייע לכם במגוון דרכים בתחום הפיננסי על מנת להצעיד את החברה קדימה ללא כל חששות אלא באמצעות תוכנית  מפורטת לעתיד ובחינת המשאבים הכלכליים השונים.

אנו מעניקים ליווי לחברות החל מהשלב הראשוני ועד לטיפול יעיל בכספי החברה
חברתנו הינה חברה אשר בה ניתן למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ליווי חברות סטארט אפ מהשלבים הראשונים הכוללים את שלבי הגיוס ועד השלבים המתקדמים יותר הכוללים בין היתר ניהול כספים באופן שוטף וטיפול בצורה יעילה בכספי הגיוס. לא מעט חברות סטארט אפ מוצאות את עצמן כושלות במסגרת ניהול הכספים לאורך זמן רב בשל אי ניסיון בתחום הפיננסי. לעיתים האנשים העומדים מאחורי החברה אינם מכירים את התנאים אשר חלים על חברות כמו למשל הידיעה כי רישום כספי הפיתוח יקטינו את החובה במס. יצירת קשר עם המומחים מטעם חברתנו תבטיח ליווי מדויק וקבלת שירות מקצועי מהמעלה הראשונה תוך ניהול קפדני.

חשיבות בנית תקציב מדויק
אחת הפעולות החשובות והמרכזיות ביותר עבור חברות סטארט אפ היא בניית תוכנית עסקית. בניית תוכנית עסקית מהווה את לב ליבו של העסק תוך בניית מסגרת תקציב מחושבת עבור הפעולות השונות. כאשר חברה אינה מתנהלת בהתאם לתוכנית עבודה מתוכננת מראש, הרי אורח החיים של החברה צפוי להיות קצר וחבל. לעומת זאת, כאשר שוכרים את השירות של חברתנו ובה מומחים בתחום, הצפי של החברה הוא ניהול מדויק בהתאם לתקציב ריאלי המותאם למצב המשקף את החברה.

אנו מומחים בבניית תקציב מציאותי אשר יסייע לכם להתנהל בבטחה בצורה הטובה ביותר בתחום ניהול הכספים. במסגרת בניית התקציב תהיה התייחסות להוצאות של החברה מול ההכנסות של החברה ויכלול בין היתר את ההוצאות במקרה של סגירה או מכירה של החברה.

מעניקים סיוע של שירותי חשבות
חברות סטארט אפ רבות  בתחילת הדרך עשויות למצוא את עצמן במצב בו הבעלים לא מתמצא בתחום ניהול חשבונות וכתוצאה מכך עשוי להוביל את החברה לדרך שאינה נכונה.חברתנו מעניקה גם שירותי חשבות והנהלת חשבונות לחברת סטארט אפ בתחילת הדרך.

מובילים את החברה להצלחה
הצוות המקצועי שלנו מספק שירותי ניהול כספים לחברות סטארט אפ ומוביל את החברות להצלחה רבה. אנשי המקצוע שלנו הולכים יד ביד ביחד עם אנשי חברת הסטארט אפ במטרה להוביל לניהול אפקטיבי הכולל פגישות תקופתיות במטרה לבחון את מצבה של החברה במטרה לא להיות מופתעים בהמשך הדרך. כאשר התקציב מנוהל כהלכה על ידי אנשי מקצוע טובים, ניתן לקבוע יעדים ריאליים לסבב גיוס כספים נוסף.

מה הופך רעיון לעסק?

כיצד צריך לפעול? ולא פחות חשוב, לעיתים צריך לדעת כיצד לא לפעול, על מנת שרעיון יהפוך לעסק מצליח.

משמר פיננסים מביאה לכם את המדריך הראשון בסדרה:

10 טעויות נפוצות בפתיחת עסק וכיצד ניתן להימנע מהן.

יש לך שאלה?

יש לכם שאלה?

מלאו טופס קצר

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Scroll to Top
גלילה למעלה
WhatsApp דברו איתנו

תודה!

פרטיך הועברו לבדיקה וברגעים אלה נבדקת זכאותך
נציג יחזור אליך בהקדם עם הפרטים